Ból żołądka, wymioty i zgaga

Bol zoladka, wymioty piana z zoladka oraz kwasna wydzielina, czas trwania 3-4 dni, w tym czasie zoladek wodole nie pracuje!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być wynikiem błędu dietetycznego. Inną przyczyną dolegliwości może być nasilenie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego. Ze względu na fakt, iż dolegliwości nie ustępują od kilku dni proszę udać się na wizytę do lekarza.