Wymioty w 20 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 20 tyg ciazy. Moje problemy z bolem glowy i nudnosciami skonczyly sie juz dawno. Od wczoraj wymiotuje i jest mi nie dobrze a do tego ten okropny bol glowy ktory powoduje ze nie ruszam sie z lozka. Nie wiem czy powinnam sie martwic. Dagmara

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą sugerować infekcję przewodu pokarmowego. Warto zgłosić się do lekarza celem badania.