Czy wymioty z krwią u osoby w ciąży są niepokojące?

Jestem w 35 tyg ciazy i wieczorem dostalam zgagi a za chwile wymiotowalam. Bylo to docs spore wymioty razem z krwia I silnym bolem brzucha.(Ciemno czerwona krew). Jest to moja druga ciaza. W pierwszej wymioty zdazaly mi sie nawet w 3 trymestrze ale nigdy z krwia. Czy jest czy sie martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest pilna wizyta na izbie przyjęć szpitala , najlepiej wielospecjalistycznego , jeśli była krew świadczy to o krwawienie z Górnego odcinka przewodu pokarmowego