Wymioty krwią po spożyciu alkoholu

Witam!ostatnio wymiotowalam krwia,a dokladniej w Sylwestra,bylo to pod wplywem alkoholu,krwi bylo bardzo duzo i byla to sama krew pomimo tego ze dosyc sporo zjadlam tego wieczora.Powiem szczeze ze bardzo mnie to martwi,pomimo tego ze raczej nie widze u siebie zadnych objawow jakiejs choroby,a wiec moje pytanie czy powinnam udac sie do lekarza?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli rzeczywiście wymiotowała Pani krwią powinna Pani pilnie skonsultować się z lekarzem.