Obfite stolce, ostre mdłości, wymioty

Witam. Od wtorku mam problem z brzuchem. Zaczelo sie od podwojnego obfitego zalatwienia sie, nie biegunka, nastepnie dostalam ostrych mdlosci i zaczely sie odruchy wymiotne. Nie wymiotowalam, mimo, ze tego dnia duzo zjadlam, nie bolal mnie tez brzuch. Po ustapieniu objawow bylo mi bardzo cieplo w brzuchu i glowie, bylam bezsilna, nie dalam rady sie podniesc. Od tego dnia nic prawie nie jem, pije tylko wode, mam mdlosci, skurcze brzucha i wzdecia. Co to moze byc?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem wirusowej infekcji przewodu pokarmowego. Proszę zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.