Wynik amylazy w moczu

mam wynik Amylazy w moczu 456,91 U/l a norma jest <460 czy powinien mnie martwić ten podwyższony wynik? , w badaniu ogólnym moczu mam jeszcze poza normą Erytrocyty 10 erytr./μl przy normie < 5. Erytrocyty wyługowane ­ 1 wpw < 0 i Bakterie- poj. wpw. Ogólnie badania robiłam kontrolnie po antybiotyku lekarz stwierdził zapalenie układu moczowego jednak dalej odczuwam ogólne rozbicie i osłabienie.jakie badania powinnam jeszcze wykonać ?

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie powiedzieć jakie badania należałoby wykonać. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.