Wynik badań na cytomegalowirus w 26 tygodniu ciąży

Witam dziś odebrałam wyniki badań: cytomegalowirus IgM - 0,02 index, cytomegalowirus IgG - 51 aU/ml. Co ten wynik oznacza? Czy mam się niepokoić? Jestem w 26 tygodniu ciąży. Z kolie wyniki na tokspolazmozę są nastepujące Igg 1,5 IU/ML Igm 0,30 COI Dodam że badanie to miałam już robione chyba z 5 razy i zawsze to Igg jest w szarej strefie. Co to oznacza? Proszę o szybką odpowiedź bo bardzo się denerwuję!

Cytomegalowirusa niepotrzebnie miałaś robionego. Bo to nic nie zmienia. Ale jak już, to masz teraz na niego prawdopodobnie odporność. Co do toxo - nie jesteś chora.
Pozdrawiam.