Wynik badań w kierunku boreliozy po trafieniu do szpitala z podejrzeniem RZS

Witam jakiś czas temu trafiłam do szpitala z poejżeniem RZS zrobiono mi badania na boreliozę: Przecilvciała Ig\{ rv surowicy przeciw: Borrelia burgdorferi, Borrelia afzelrii, Borrelia garinii: 6,94 RU/ml; PrzeciuciałaIgGrr surowicyprzeciw:Borrelia burgdorferi,Borrelia afze|li,Borrelia garinii: 10,43 RUiml; czy mam tę chorobę?
Aleksander Ropielewski

Przeciwciała IgG wskazują na kontakt lub przebytą chorobę. Jest to jednie wskazówka diagnostyczna. Diagnozę stawia się na podstawie wyników badań i objawów klinicznych.