Wynik badania AMH a szansa na zajście w ciążę

DZIEŃ DOBRY STARAM SIĘ OD 4 LAT O DRUGIE DZIECKO.Zrobiłam badanie AMH mając lat28(16-042014) i wynik był następujący 1,62 ng/ml teraz go powtórzyłam i wynik był 2.04ng/ml..czy z takimi wynikami mogę mieć kolejne potomstwo czy zostało mi tylko in-vitro??RESZTA BADAN hormonalnych jest niestemplująca; estradiol 48,15pg/ml,hormon folikulotropowy 7,72mlU/ml,hormon luteinizujący 8,59mlU/ml TSH(ICD-9;L69)2,120 uIU/ml,prolaktyna (ICD-9;N59) 16.3 ng/ml,progesteron 21,76ng/ml,H,tyreotropowy1,550mlU/l

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania AMH jest prawidłowy. Reszty badań hormonalnych nie można ocenić ze względu na fakt, iż nie podała Pani w jakim dniu cyklu został wykonany.