Wynik badania BCA tarczycy do analizy
Proszę o interpretację wyników bca tarczycy. w usg wykryto zmianę ogniskową tarczycy 19x10x17 mm. wykonano badania ft3, ft4, anty tg, anty tpo - wyniki w normie. wykonano biopsję tarczycy - wynik: sporadyczne strzępki treści koloidopodobnej, rozsiane w grupach, tyreocyty z niewielką anizonukleoza, nakladajace sie na siebie uklady drobnopecherzykowe, zmiana pecherzykowa blizej nieokreslona kategoria III. dodam ze mam od dlugiego czasu wysokie tetno, szumy i bol w uchu.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jak wyglądają wyniki badań laboratoryjnych. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.