Wynik badania betaHCG po inseminacji

witam mam pytanie dzis jestem 14 dzien po inseminacji była na badaniu bhcg którego wynik wyniósł 0.188 pani w labolatorium powiedzialy ze byc moze taki wynik bo za wczesnie zrobiłam i mam pytanie czy jest szansa ze tym razem sie udało to jest moja kolejna próba a jestem juz po 4 in vitro i 1 inseminacji prosze o odpowiedz co dalej z tym robic a i nadmienie ze biore od poczatku lutinus 2 tabletki na noc czy to mogło sfałszowac wynik pozdrawiam zdzisława

Aleksander Ropielewski

ależy wykonac ponowne badanie beta hcg aby ustalić czy dosżło do zapłodnienia. Dalsze postępowanie zależne jest od przycyzny niepłodności. Trudno jest mi udzielić porady odnośnie dalszego postępowania nie znając sytuacji klinicznej.