Wynik badania bHCG 300

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 15 maja. Dzień po spuźnionym dniu miesiączki zrobiłąm 3 testy pozytywne. Zrobiłam 13 czerwca bhcg wynik 300, potem 15 czerwca zrobiłam wynik 800. Na usg nic jeszcze u pani doktor nie było widać. Czy mam się Martwić?

To bardzo wczesny okres ciąży, więc w badaniu USG można jeszcze nie uwidocznić żadnych zmian ciążowych. Wynik poziomu beta-HCG zwiększa się co oznacza prawidłowy rozwój ciąży na chwilę obecną.