Wynik badania estradiolu

Witam mam 20 lat i miałam badany poziom estradiolu . Wyszło mi 19,33 pg/ml czyli obniżony .. Co to może oznaczać ?

Dzień dobry,

Proszę oznaczyć LH, FSH i PRL, a po uzyskaniu wyników badań skontaktować się z endokrynologiem. Warto również wykonać usg ginekologiczne z oceną jajników. Proszę zwrócić uwagę na okres cyklu w którym wykonuje Pani badania - różne normy są w różnych fazach cyklu.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz