Wynik badania histopatologicznego 59-letniej kobiety do analizy

Witam. Bardzo proszę o intrpretację wyniku histopatologicznego 1-Treść śluzowo-krwawa oraz fragmenty blony śluzowej kanalu szyjki z obrazem metaplazji płaskonabłonkowej i koilocytozy. Polypus glandularis isthmi uteri Ponadto treść śluzowo-krwawa i płat nablonka paraepidermoidalnego z koilocytozą. Jakie zastosować leczenie? serdecznie dziękuje za odpowiedz.

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu mogę tylko powiedzieć że nie wykazano zmian o charakterze złośliwym. Postępowanie może zalecić tylko lekarz prowadzący, który Panią zna.

Pozdrawiam.