Wynik badania histopatologicznego po usunięciu zmiany z kącika oka

Mam46lat.W kąciku oka prawego usunięto zmianę -wynik badania histopat- Basalioma.Czy moge stosować terapie hormonalną i czy mogę korzystać z rehabilitacji prądami i laserami.Dziękuję Marta

Hormony mają wpływ na rozrost zmian nabłonkowych. Odradzam terapię HZT.Po odczekaniu ok. pół roku w zdrowiu może Pani stosować lasery i prądy i inne odmładzanie, ale jest to moje zdanie,onkolodzy mogą sądzić inaczej. Pozdrawiam