Wynik badania Holterem 36-letniej osoby do analizy

wyniki holter-proszę o interpretację.całodobowy rytm zatokowy o zmiennej modulacjidobowej,sredni 79/min,min.51/min.max 144/min zaklocony 3531 pobudzeń dodatkowych komorowych z jednego ogniska,maksymalnie układajace sie w bigeminię komorową;oraz pojedyncze pobudzenia dodatkowe nadkomorowe.bez zlozonych form arytmii,bez istotnych zmian st,bez pauz powyzej 2000msek. z góry bardzo dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy wynik przedstawia zbyt dużą ilość dodatkowych pobudzeń komorowych. Koniecznie proszę zgłosić się do lekarza kardiologa.