Wynik badania hormonów tarczycy u półtorarocznego dziecka

Witam córka 1,5 roku ma wyniki TSH 3.45 uiu/ml 0.800-8.100 i TPO 0.3 IU/ml 0.00-9.00 TG 0 moje pytanie czy córka może mieć problemy z tarczycą ja mam stwierdzone Hasimoto czy zrobić usg tarczycy czy jeżeli nie wykazuje objawów niedoczynności ani nadczynności to nie mam powodów do niepokoju.

witam, te wyniki są dla córki w normie, więc teraz jest OK, natomiast w przyszłości nie można wykluczyć, ze coś się będzie działo, bo może mieć po Pani skłonność do ch.Hashimoto, gdyby coś niepokoiło, watro zrobićTSH i pokazać się z nią na wizytę. pozdr