Wynik badania hstopatologicznego 32-latki do analizy

Proszę o pomoc !!! Otrzymałam dziś wyniki badania Histopatologicznego. Kompletnie nie wiem co oznacza. Czy powinnam się bać? Czy będę mogła mieć dzieci? 1,2 Endometrium cum signis morphologici proliferationis, partiom polyposum, aquacel. Proszę o interpretacje.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik przedstawia występowanie polipow. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.