Wyniki badania histopatologicznego: interpretacja

Prawie trzy tygodnie temu poroniłam w 8 tygodniu ciąży. Dzisiaj odebrałam wyniki badania histopatologicznego. Nie za bardzo wiem, co oznaczają te wyniki. A więc tak: Elementów jaja płodowego brak. Fragmenta endometrii cum signis proliferationis inregularis. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!
Wynik oznacza, że w materiale wysłanym po zabiegu nie stwierdzono ciąży. Wysłane zostały fragmenty endometrium.
Z poważaniem