Wynik badania kału 5-letniego dziecka do interpretacji

Witam .odebrałam wyniki badania kału 5letniego dziecka.Proszę o interpretacje ,wizyte u pediatry mamy za 2dni. 10^6cfu/1g kału.Candids albicans. Mykogram(ATB Fungus 3,Biomerieux):Flucytozyna amfoteryczna-wrażliwy,Flikonazol-wrazliwy,Itrakonazol-wrażliwy,Worikonazol-wrażliwy. Bardzo proszę o odp.pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Wynik oznacza kandydozę przewodu pokarmowego i wskazane jest leczenie jednym z leków na które grzyb jest wrażliwy.