Wynik badania kapilaroskowego

Witam!!Po badaniu kapilaroskowym w opisie widac pojedyncze wyborczyny ,kształt petli krety,grubosc srednia.Badanie zostało wykonane w zwiazku z sinieniem rak i stóp.Wynik ana2 ujemny.było podejzenie tocznia w zwiazku z opuchlizna i złym samopoczuciem.wizyte mam dopiero za 2 miesiace .Co moze oznaczac taki wynik??dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Nieprawidłowości mogą wynikać z chorób o podłożu reumatologicznym. Proszę udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.