W jaki sposób zinterpretować taki wynik badań krwi?

Witam, w jaki sposób zinterpretować taki wynik badań krwi: HGB niska (ok. 8,5), Fe niskie (ok. 20), OB wysokie (100), transferyna niska, ferrytyna wysoka, ale co ciekawe TIBC zupełnie w normie (gdyby była to anemia z powodu zapaleń przewlekłych, TIBC powinno być niskie). Poziom kwasu foliowego, wit D3 i wit. B12 bardzo dobry, test ANA2 pozytywny ale z mianem 1:80.

Trzeba się diagnozować w kierunku chorób układowych, reumatologicznych. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.