Wynik badania kardiologicznego 46-latki

Witam, proszę jedynie o interpretacje wyników : IVSd 1,1 cm LVIDd 6,0 cm LVPWd 1,2 cm IVSs 0,9 cm LVIDs 4,4 cm LVPWs 1,4 cm EDV(Teich) 177 ml ESV (teich) 87 ml EF(teich) 51% %FS 26 % SV (teich) 90 ml Ao Diam 3,6 cm LA diam 3,9 cm La/Ao 1,06 dziękuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wynik ECHO serca powinien ocenić specjalista kardiolog, który zlecił wykonanie badania.