Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wynik badania kręgosłupa 24-latki

na poziomie L3/4 uwiodoczniono obecnosc niewielkiej uogolnionej wypukliny krazka miedzykregowego z cechami dyskretnego modelowania worka oponowego oraz obustronnym zwezeniem kanalow nerwow rdzeniowych.na poziomie na poziomie L4/5 uwiodoczniono obecnosc bardzo duzej, uogolnionej wypukliny krazka miedzykregowego z cechami silnego ucisku worka oponowego oraz obustronnym zwezeniem kanalow nerwow rdzeniowych.obnizenie przestrzeni miedzykregowej.tylna centralno-lewoboczna pjm
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, jakie jest pytanie? Wskazany jest kontakt z neurochirurgiem i kwalifikacja do leczenia operacyjnego, ew. dalsza rehabilitacja.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy