Wynik tomografii komputerowej do interpretacji
Witam. odebralem wynik mam 33lata. Wykonano jednofazowe TK odcinka ledzwiowego kregoslupa w zakresie przestrzeni mk L1/2 L2/3 L3/4 L4/5 L/S1 Na poziomie L1/2 bez zmian Na poziomie L2/3 bez zmian Na poziomie L3/4 uwidoczniono obecnosc niewielkiej uogolnionej wypukliny krazka miedzykregowego z cechami dyskretnego modelowania worka oponowego. Na poziomie L4/5 obecnosc wypukliny krazka z cechami modelowania i obustronnym zwezeniem kanalow nerwow rdzeniowych. Na poziomie L5/S1 to samo

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie licznych zmian w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.