Wynik badania krwi i przewlekłe zmęczenie

W związku z tym że jestem senna, cały czas zmęczona, w przeciągu miesiąca choruję już 3 raz i w związku z tym poszłam do lekarza, dał mi skierowanie na badania krwi. Wyszło wszystko w porządku, z wyjątkiem procentowej ilości NEUT, która jest za niska (37,4 gdzie norma jest od 50 do 70) ponadto nieznacznie podwyższona norma LYM i obniżone PCT. Co to oznacza? Czy powinnam się martwić?

Nie ma sie co martwić. Badania nie wskazują na nic poważnego. Niewykluczone, że jest Pani przemęczona, ma niedobór mikroelementów i witamin, wskazane zwiekszenie ilosci jarzyn w diecie.