Wyniki morfologii oraz osłabienie, zmęczenie i bóle głowy

Co oznaczaja wyniki morfologii? : Odchylenia : WBC 3,1 (4-10) LYM 51% ( 17-48) GRA 42,3 ( 43-76) MON 0,2 ( 0,3- 0,8) Objawy : osłabienie, zmęczenie, bóle głowy, czasami brzucha.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, odchylenia w badaniu są na tyle nieznaczne, że mogą być spowodowane przemęczeniem, niedoborem witamin, infekcją wirusową. Sugeruje kontakt z lekarzem zlecającym badanie / lekarzem POZ. Konieczne może się okazać (na podstawie badania lekarskiego) poszerzenie badań krwi m.in. o ocenę poziomu elektrolitów, parametrów nerek.