Dychawica oskrzelowa i wyniki badania krwi

Witam mam 32 lata od kilku lat choruje na dychawicę oskrzelową,od 4 lat nie mam żadnych ataków ale na stałe przyjmuje leki sybicotr i ventolin.Ostatnio robiłam badania krwi z oznaczeniem markerów.Proszę o pomoc w interpretacji niektórych parametrów. WBC-14,60 norma 4,0-10,0 NEUT#-12,90 norma 1,9-8,0 NEUT%88,5 norma 45-70 LYM#% 5,0 norma 20-45 LYM# 0,70 norma 1,0-4,8

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie przechodził pan jakąś infekcję, stąd podwyższone WBC i NEUT.