Wynik badania krwi u 10-latki

Witam, moja córka ma 10 lat, w badaniu morfologicznym okazało się , że liczba leukocytów wynosi 4.2 - wynik referencyjny 4,5-12,5, natomiast neutrofile wynoszą 1.9- wynik referencyjny to 2,5-7,2.Czy są to powody do obaw, z góry dziekuję i pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przyczyną takiego wyniku może być niedawno przebyta infekcja. Nie ma powodów do obaw.

Pozdrawiam.