Wynik badania krwi u alergika

Witam Otrzymałem wyniki badań krwi. Tri glicerydy i choresterol są podniesione. Natomiast dziwi mnie morfologia. Ilościowo neutrofile dobrze ale procentowe zmniejszona ilość z 55 procent do 49,5 procent. Podniesiona ilość bazofili i monocytów o 0,5 procent. Jestem alergikiem. Ostatnio byłem badany w kierunku narkolepsji (miałem EEG) gdyż miałem objawy podobne do tej choroby. Również nie przechodziłem żadnej grypy przez kilka lat.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ważniejsza jest wartość ilościowa a nie procentowa, co do cholesterolu, nie napisał Pan wartości, warto te wyniki skontrolować u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam