Wynik badania moczu 10-miesięcznego dziecka do analizy

Witam, odebrałam dziś wyniki badania ogólnego moczu 10 miesięcznej córki. Pediatra twierdzi że wszystko jest dobrze a badanie powtórzymy po roczku. Faktycznie wszystko mieści się w normie mocz przejrzysty, kolor slomkowy jednak ph7 a ciężar właściwy 1,000g / ml Córcia ma urozmaiconą dietę (obiadki, kaszki,chlebek) jest również jeszcze na piersi. W ciagu dnia pije herbatki rumianek, koperek.Bardzo mnie niepokoi wynik tego badania . Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli lekarz badający twierdzi że wszystko jest ok to proszę kierowac się jego zaleceniami.