Wynik badania moczu a bolesność kręgosłupa

Witam, proszę o interpretację wyników badania moczu. GLU negative BIL negative KET negative SG 1.025 blo trace lysed * ph 5.5 pro negative uro 0,2 e.u./dl nit negative leu negative nabłonki wielokątne dość liczne leukocyty 3-7 erytrocyty świeże 0-2 erytrocyty wyługowane 1-3 bakterie nieliczne Doatkowo dodam, że mam bóle kręgosłupa lędźwiowego. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie ma nic niepkojacego, jesli odczuwa Pani dolegliwości mozliwe że to infekcja, wtedy proszę udać się do lekarza