Wynik badania moczu i poziomu kreatyniny

Witam, proszę o interpretację wyniku badania moczu krwinki białe 10-15 WNP kreatyniny 0.9 GFR wg MDRD (ml/min/1,73 m2) 79. Pozostałe parametry z moczu w normie. Objawy opuchniecie nóg, senność, przyrost wagi. Tarczyca TSH 2.,49, anty-TPO 8,77. Dziękuje pozdrawiam☺

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie wszystkich wyników i ewentualne rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.