Wynik badania MR głowy i angio a zaburzenia widzenia

Dzień dobry, odebrałem dzisiaj wynik badania MR głowy + angio (wskazanie - zaburzenia widzenia), w opisie oprócz innych informacji, które nie wzbudzają zaniepokojenia, znalazlem informację, że wykryto zdwojenie odcinka A2 tętnicy przedniej lewej. Nie stwierdza się malformacji naczyniowej. Czy ma to zwiazek z moją dolegliwością? A może przypadkowo zdemaskowano inny problem? Proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy wynik nie powinien raczej mieć wpływu na dolegliwości, jest to poprostu zdwojenie naczynia. Proszę udać się do lekarza zlecającego badanie.