Wynik badania MR głowy i angio a zaburzenia widzenia
Dzień dobry, odebrałem dzisiaj wynik badania MR głowy + angio (wskazanie - zaburzenia widzenia), w opisie oprócz innych informacji, które nie wzbudzają zaniepokojenia, znalazlem informację, że wykryto zdwojenie odcinka A2 tętnicy przedniej lewej. Nie stwierdza się malformacji naczyniowej. Czy ma to zwiazek z moją dolegliwością? A może przypadkowo zdemaskowano inny problem? Proszę o odpowiedź. Dziękuję.

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Powyższy wynik nie powinien raczej mieć wpływu na dolegliwości, jest to poprostu zdwojenie naczynia. Proszę udać się do lekarza zlecającego badanie.