Wynik badania MR i stan po operacji kręgosłupa

Dzień dobry , bardzo proszę o pomoc. To wynik mojego badania MR:"Stan po operacji kręgosłupa lędźwiowego na poziomie L4/L5 (grudzień 2015) ponownie protruzja resztkowego krążka 6-6.5mm na tym poziomie z uciskem na worek oponowy, z podejrzeniem kolizji z korzeniami prawego nerwu rdzeniowego L5 i kolizji ulozeniowej po stronie lewej. Protruzja krążka na poziomie L3/L4 z cechami zwyrodnieniowego obrzęku szpiku trzonow kręgów. protruzja krążka na poziomie L5/S1 z uszkodzin m włókien piersienia.

Szanowna Pani,
sprawa wymaga wyjaśnienia .Proponuję:
1. badanie kliniczne przez neurochirurga lub ortopedę
2. porównanie obecnego NMR z wynikiem badania sprzed operacji
3. najlepszy dla Pani byłby kontakt z operującym poprzednio Pani neurochirurgiem
Dopiero wtedy można silić się na ustalenie dalszego postępowania w Pani przypadku :