Wynik badania MR po dwóch operacjach kręgosłupa
witam mam 34lat jestem po dwóch operacjach kręgosłupa przepukliny krążka międzykręgowego l5\s1dwa tygodnie temu robiłam badanie MR na poziomie l5\s1 widoczna jest centralnie -prawoboczna protruzja krążka międzykręgowego wilekosci 4mm która modeluje prawy nerw rdzeniowy l5.Przykręgosłupo stronie prawej na tej wysokości stwierdza się zmiany pooperacyjne bliznowate które zniekształcają worek oponowy i w obrębie prawego schyłka bocznego obejmują nerw rdzeniowy l5.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian modelujących worek oponowych. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.