Wynik badania obrazowego kręgosłupa 51-letniej osoby do analizy

na poziomachL1/L2,L2/3,l4/l5, tylne szerokopodstawne wypukliny pierscieni wloknistych km modelujaceworek oponowy.L3/L4 tylno lewoboczna podwiazadelkowa przepuklina jadra miazdzystego km zwezajaca zachylek boczny i modelujaca korzen nerwu rdzeniowego na poziomieS1/S2po stronie lewej torbiel tarlova ok 12x8mm.Bol kregoslupa przy naglych ruchu oslabiona konczyna lewa szczegolnie przy chodzeniu po schodach,udo lewe ciensze o2,5 cm od prawego czy to zanik miesni ,co robic operacja czy rehabilitacja

Piotr Pilarski

Decyzje o tym można podjąć na podstawie badania lekarskiego, wywiadu oraz badań dodatkowych a nie tylko na podstawie wyniku MR. Sugeruję wizytę u ortopedy.

Pozdrawiam.