Wynik badania obrazowego ucha a odpowiednia terapia
tk-kość skroniowa ucha Opis W badaniu TK wyrostek sutkowaty lewej kości skroniowej o powstrzymanej pneumatyzacji z cechami sklerotyzacji.Poj. z wykształconych komórek sutkowych oraz nieco poszerzone światło jamy sutkowej wypełnia nieco hypodensyjna struktura mogąca odpowiadać ziarninie zapalnej.Nieostry ścian jamy sutkowej z drobnymi ogniskami destrukcji i poszerzeniem światła jamy.Zmiany penetrują do zachyłka nadbębenkowego wypełniając jego światło i przylegajądostawumłot-kowadełjakieleczenie

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania
Szanowna Pani,
z opisem i wynikiem badania należy udać się do lekarza laryngologa specjalizującego się w problemach uszu, po zbadaniu Pani i obejrzeniu wyniku zaleci odpowiednie postępowanie.