Wynik badania obrazowego ucha a odpowiednia terapia

tk-kość skroniowa ucha Opis W badaniu TK wyrostek sutkowaty lewej kości skroniowej o powstrzymanej pneumatyzacji z cechami sklerotyzacji.Poj. z wykształconych komórek sutkowych oraz nieco poszerzone światło jamy sutkowej wypełnia nieco hypodensyjna struktura mogąca odpowiadać ziarninie zapalnej.Nieostry ścian jamy sutkowej z drobnymi ogniskami destrukcji i poszerzeniem światła jamy.Zmiany penetrują do zachyłka nadbębenkowego wypełniając jego światło i przylegajądostawumłot-kowadełjakieleczenie

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
z opisem i wynikiem badania należy udać się do lekarza laryngologa specjalizującego się w problemach uszu, po zbadaniu Pani i obejrzeniu wyniku zaleci odpowiednie postępowanie.