Wynik badania patomorfologicznego po usunięciu piersi

Witam. Niedawno miałam usuniętą pierś. Wynik badania patomorfologicznego. Makro.:sutek prawy o wym.25x19x8cm.brodawka ciągnięta. Pod brodawką białe ognisko śr.0,7cm. Pozostały miąższ sutka o charakterze tłuszczowym. Mikro.:W zbadanym sutku nie znaleziono utkania nowotworowego. Widoczne skupiska makrofagów oraz ziarniaki resorbcyjne. Pod brodawką sutkową widoczne drobne torbielaki naskórkowe. W węzłach chł. nie znaleziono przerzutów raka.Prosze o interp. mojego badania oraz jakie jest rokowanie?

Z opisu wynika ze w usuniętej piersi nie stwierdzono utkania raka, w takiej sytuacji rokowanie pomyslne, ale jak się domyślam, podczas poprzedniej operacji zapewne usunięto zmianą i charakter tej zmiany decyduje o rokowaniu