Wynik badania patomorfologicznego przy raku sutka

wynik badania patomorfologicznego (rak sutka) rozpoznanie makroskopowe: BGI zmiany ogniskowej w piersi prawej na godz. 12 palpacyjną o wym. 32x17mm BIRADS4c rozpoznanie mikroskopowe: Carcinoma invasivum nG3. W badanych materiale dominuje utkanie DCIS typu: comedo carcinoma et cribriformae. ER(-) SCORE=0 PR(-) SCORE=0 HER2(3+) "dodatni" Ki67 w około 40% komórek komponenty naciekającej

Przepraszam, ale zabrakło samego pytania w tym pytaniu. Wynik opisuje nowotwór złośliwy inwazyjny wymagający dalszego leczenia. Aktualnie, zgodnie ze standardem będzie Pani miała opinię konsylium, które zdecyduje o dalszym leczeniu mając wgląd w Pani badania obrazowe i inne dodatkowe. Musi być Pani dalej leczona.