Wynik badania pęcherzyka żółciowego i jamy brzusznej

p.żółciowy bez widocznych złogow watroba znacznie powiekszona z licznymi lito-torbielowatymi zmianami w obrebie calej jamy brzusznej od nadbrzusza do podbrzusza lito-torbielowata zmiana jak w watrobie wywodzacy tu z watroby nerki bez zastoju i widocznych złogów sledziona dl13.7cm bez zmian ogniskowych w podbrzuszu plyn 15cm badanie krwi INR 1.11 wskaznik protom 92.14,APTT33,bilirub.calk 7.00 albumina 37,1.bialk.calk 65.5,AFP1.80,CA-A19.9,27.81 CEA 0.67 czy to rak czy marskosc watroby?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa.