Wynik badania płodu w 15. tygodniu ciąży

Jestem 15 3 tc dziecka wymiary 9 mm i 140 g czy to jest odpowiednia waga dziecka czy nie jest trochę za dużo na maleństwo ?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji aby móc coś więcej powiedzieć. konieczne jest poznanie kiedy była ostatnia miesiączka, czy była regularna, jaki termin porodu wyszedł z pierwszego USG (w odpowiednich przypadkach), jakie są obecne wszystkie wymiary dziecka i w którym centylu się znajdują. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego ciążę.