Wynik USG płodu w 29. tygodniu ciąży

Witam, proszę o porady ponieważ martwię się że z moim synkiem jest coś nie tak. W 29 tygodniu 2 dniu ciąży podczas badania usg lekarz podał mi wymiary płodu : waga 1400 g, BPD 75,7 mm, HC 253,8 mm, AC 249,3 mm, FL 56,7 mm. Najbardziej martwię się wielkością HC ponieważ wielkość równa sie z 27 tygodniem. Co to oznacza ? Proszę o pomoc ponieważ odchodzę od zmysłów, że mój synek nie rozwija się prawidłowo

Lek. Tomasz Budlewski

A pozostałe wymiary jaki tydzień. usg jest badaniem bardzo subiektywnym wiec konieczna jest odpowiednia interpretacja. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciążę.