Wynik badania płuc 35-latki

Bardzo proszę o pomoc !!! Przepona wolna . W lewym środkowym polu płucnym widoczne jest słabo wysycone owalne zacienienie ( tkanki miękkie ) . Poza tym płuca bez uchwytnych zagęszczeń miąższowych. Sylwetka sercowo-naczyniowa odpowiednia do wieku . Dziękuję i Pozdrawiam Olga

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Wskazany jest kontakt z lekarzem - interpretacja wyniku badania zależy od stanu klinicznego i wskazań do wykonania zdjęcia. Konieczna może okazać się konsultacja pulmonologiczna, wykonanie zdjęcia bocznego RTG i wykonanie TK klatki piersiowej.