Wynik badania po założeniu stentgraftu aorty brzusznej i tętnic biodrowych

aorta piersiowa wydluzona,czesc wstepujaca o sr.40mm,wluku wynosi 35.aorta zstepujaca poszerzona do 46x45z okrezna skrzeplina przyscienna o gr.9mm.poszerzenie na dl.64 mm.tetnica podobojczykowa zwezona w miejscu odejscia.tetnica szyjna prawa i lewa z obecnoscia odcinkowych poszerzen.niedomykalnosc zastawki mitralnej i trojdzielnej.jestem po zalozeniu stentgrafu aorty brzusznej i tetnic biodrowch/2011|,przy tym mam raka pecherza moczowego.Jakie sa rokiowania i tryb leczenia.pozdrawiam janusz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji ocenić rokowanie oraz dalsze możliwości Pana leczenia. Zdecydowanie proszę o tym porozmawiać z lekarzem prowadzącym, tj. specjalistą angiochirurgiem oraz urologiem.