Wynik badania posiewu oka

Witam robiłem posiew lewego oka i wyszło mi Identyfikacja escherichia coli liczba Koloni + Antybiogram Amikacyna S Gentamycyna S Netylmycyna S Tobramycyna I Cyprofloksacyna S Norfloksacyna S Chloramfenikol S I - Srednowrazilwy S- Wrażliwy Teraz pytnie czy to jest groźnie ? i czy będzie trudne do wyleczenia pytam bo okulistę mam dopiero na 6 Stycznia Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik wskazuje, ze czynnikiem infekcyjnym jest bakteria E. Coli , wrażliwa na większość wymienionych antybiotyków. Prosze pilnie skonsultować sie z okulista, ktory niezwłocznie włączy antybiotykoterapie. Pozdrawiam