Wynik badania poziomu prolaktyny u 24-latki a odpowiednie działania

Dzień dobry, bardzo proszę o interpretację mojego wyniku badania poziomu prolaktyny. Mam 24 lata, badania robione było w 8 dzień cyklu. Wynik badania: 16,55 ng/ml, po podaniu metoclopramidu po 1h: 133,83 ng/ml. Czyli ok. 8 krotny wzrost po podaniu leku. Proszę o pomoc w interpretacji wyniku, czy jest się czym martwić? Czytałam że norma wzrostu po MTC to 2-6 krotny wzrost. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Prosze zglosic sie do lekarza zlecajacego badanie celem interpretacji wyniku. Portal nie sluzy interpretacji wynikow badan ani stawiania rozpoznan. Kwestia objawow hiperprolaktynemii