Wynik badania pulsoksymetrem 59-latki

Witam. Bardzo proszę o interpretacje wyników badania pulsoksymetrem hsr Kobieta lat 59 puls69, wysycenie tlenem 98,05 ,st objętości komora/aorta 10.09 [norma 2.9-5.9] ,zastawka aorty 6 [norma 2-4.4] ,indeks pulsacji 1.9[ norma 2-3.4] indeks k1/k2 komora/aorta 0.74 [norma 1.1-1.9], dynamika arterii 32 [norma5-50]. ludmila

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania wskazuje na niewielkie odchylenia od normy. Wskazana jest wizyta u specjalisty kardiologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.