Wyniki z badania pulsoksymetrem

WITAM.MOJE WYNIKI Z BADANIA PULSOKSYMETREM HSR puls 69 nasycenie tlenem 51,07 st.objetoscikomora/aorta 3 zastawka aorty 4,1 indeks pulsacji 2,09indeks k1/k2 komora/aorta 1,38 dynamika arterii 9,99 czy obnizone wysycenie tlenem jest grozne w moim przypadku-co mam robic.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę z powyższym wynikiem zgłosić się do lekarza rodzinnego. Pulsoksymetria określa tylko puls i stopień wysycenia hemoglobiny tlenem.