Prośba o interpretację wyników pulsoksymetru

Kobieta 40 lat Mazowsze Proszę o interpretację wyników pulsoksymetru HSR Puls-91, wysycenie tlenem-99,19, st.objętości komora/aorta 10,3; zastawka aorty 4,5; indeks pulsacji-1,9; indeks K1/K2 komora/aorta-1,19; dynamika arterii 21. Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie pulsoksymetrem może jedynie ocenić tętno oraz wysycenie hemoglobiny tlenem, które są u Pani wporządku. Co do reszty konieczne są odpowiednie badania. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.